Trhy Kravsko
trhy pro zahrádkáře,
 chovatele a kutily
Nově
Nabídka sadby, rostlin, kytiček, výpěstků, okrasných keřů a podobných komodit a i pomůcek pro zahrádkáře
Prodej, výkup, výměna exotů, domácích i hospodářských zvířat a dalších živých miláčků domácností, široká nabídka krmení, vitamínů a dalších pomůcek pro chovatele začínající i zkušené
  v bývalém objektu keramičky v Kravsku. 
Udělejte si příjemný i užitečný nedělní výlet

   A co můžete najít a nakoupit na trzích? Nabídka je závislá od prodejců, kolik jich přijede. Ale ve standartu by jste měli na trzích najít sadbu zeleniny, sadbu okrasných květin, okrasné stromky, květiny pro zahrádky, balkony i interiéru, různé okrasné i praktické vychytávky a drobnosti do zahrádky, pracovní pomůcky, nářadí, pracovní oděv i obuv pro činnosti na zahrádce. Dále zda najdete řadu zvířat a miláčků za zvířecí říše. Jak užitné, tak i okrasné – králíky, slepičky, housata, holuby, ale třeba i pejsky, kočičiky a samozřejmě i exoty různých barev i velikostí. Množství a sortiment živých tvorů je hodně závislý od doby vyvedení mláďat. Samozřejmě je zajištěn i odborný výkup. No a kdo se zvířátky začíná, tak tady najde i různé pomůcky pro ně např. klece, pomůcky, hračky pro zvířátka, široký výběr různých krmiv, vitamínů apod. Odborníci jak na zvířátka, tak pomůcky a chovatelské potřeby nebo krmení vám jistě a ochotně i rádo poradí s vašimi případnými problémy.

    Dále zde najdete mléčné, masné, uzenářské výrobky, výrobky od včeliček, ale i čerstvé pečivo. Pro děti pak různé sladké mlsání a když bude počasí tak i např, výtečnou zmrzlinu.V areálu je i občerstvení, kde si můžete dát něco na zub i na občerstvení, nealko i alko, posedět na lavičkách a v pohodě rozjímat nedělní dopoledne. Samozřejmostí jsou toalety, pokud by někdo měl potřebu.

   Takže jak sami vidíte, najde si tady každý co chce a potřebuje a jistě neodejdete s prázdnou. A pokud vyjde i počasí, tak je to příjemně strávené nedělní dopoledne venku v přírodě, krásné krajině a ještě si domů můžete přinést užitečné, potřebné a nebo zajímavé věci z trhů. A děti se jistě rádi proběhnou také a nemusí jen sedět u telky nebo počítače.

        

   Na trzích ale mimo těchto hezkých a užitečných věcí najdete i pořadatele trhů pana Trešla. Nejde přehlédnout. Pan Trešl se velmi snaží, aby trhy v Kravsku byly pro vás návštěvníky zajímavé, atraktivní a hlavně užitečné. Aby jste tady našli co potřebujete a hledáte. Snaží se zajistit maximální počet kvalitních prodejců, odborníků s kvalitním zbožím a službami. A na druhou stranu je to lstivý podvodník a zloděj. Divná kombinace, ale v dnešní společnosti poměrně běžné. Ale snad se vám i přes tuto drobnost bude na trzích které pořádá líbit.

Svátek má

Dnes Vratislav
Zítra Julie
A pozítří Dana

Přesný čas

Kalendář

prosinec 2013
púsčpsn
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031