Trhy Kravsko
trhy pro zahrádkáře,
 chovatele a kutily
Nově
Nabídka sadby, rostlin, kytiček, výpěstků, okrasných keřů a podobných komodit a i pomůcek pro zahrádkáře
Prodej, výkup, výměna exotů, domácích i hospodářských zvířat a dalších živých miláčků domácností, široká nabídka krmení, vitamínů a dalších pomůcek pro chovatele začínající i zkušené
  v bývalém objektu keramičky v Kravsku. 
Udělejte si příjemný i užitečný nedělní výlet

  22.1.2015 proběhlo živé vysílání s mojí maličkostí na TV ELEKTRIKA. Živému vysílání předcházely velké, důkladné a dlouhé přípravy, opakované kontroly produkce, kontroly scénáře, kontrola komparsu, kulis, cateringu a mnoha dalších podstatných věcí před vysíláním. Samozřejmě musela proběhnout i důsledná kontrola kamer, zvukové aparatury, světelného parku, pracoviště režie a v neposlední řadě i průchodnost linek a spojení. Plno práce měli i maskérky, obsluhující číšníci, v zákulisý byla připravena záchranka, kdyby měl náhodou někdo zdravotní problémy. Před studiem se shromáždil dav fanoušků a fanynek čekající na podpisy. Tam samozřejmě byla nutná asistence ochranné služby. Po vysílání jsem všem kdo vydržely věnoval pamětní podpisy. A co se dělo těsně před vysíláním? Na to se podívejte v krátkém klipu, který natáčel zase můj studiový tým.

Chvíle před vysíláním

(je to i se zvukem)

 

   Pro ty, co nestihly přímé živé vysílání mám ale dobrou zprávu. V brzké době budete mít možnost se na vysílání podívat z archivu. tak mějte chvilku strpení.

A už tady máme první část záznamu vysílání. Na video se můžete podívat zde:   

 

A už je tady i díl druhý. Video si můžete prohlédnout poklepáním na ikonu   

Svátek má

Dnes Vratislav
Zítra Julie
A pozítří Dana

Přesný čas

Kalendář

prosinec 2013
púsčpsn
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031